Bosch Universal Humid 0603688000

TOP 12 v kategorii Měřiče teploty a vlhkosti

Bosch Universal Humid 0603688000

Bosch UniversalHumid Měřič vlhkosti dřeva 0603688000 Popis: Ideální pomocník na kontrolu obsahu vlhkosti ve dřevě. Zjistěte si obsah vlhkosti ve dřevě před spalováním...
Doporučená nabídka Adventuretime.cz

Typ měřiče
vlhkosti

Ok

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám náš vlhkoměr Bosch Universal Humid líbí a že jste s ním spokojen.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Na palivové dřevo myslím zcela postačuje.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš vlhkoměr Bosch Universal Humid líbí.

• Solidní konstrukce, jednoduché použití

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš vlhkoměr Bosch UniversalHumid líbí a že jste s ním spokojen.

160 g
Typ měřiče
vlhkosti

Bosch UniversalHumid Měřič vlhkosti dřeva 0603688000

Popis:

Ideální pomocník na kontrolu obsahu vlhkosti ve dřevě.

Zjistěte si obsah vlhkosti ve dřevě před spalováním palivového dříví, montáží parketových podlah či v rámci předcházení plísním.

Kolíkový vlhkoměr s širokým rozsahem měření pro každou skupinu dřev.

Předvolba typu dřeva (výběr ze dvou skupin a rozsahů měření).

Světelný systém LED informuje o naměřených hodnotách – informace prakticky na první pohled.

Samokontrola na ověření kalibrace, obrácený segmentový displej; automatické vypnutí.

Rozsah dodávky: 3× baterie 1,5 V LR03 (AAA)

Karton

Zápěstní řemínek

Technické parametry:

• Rozsah měření režimu 1: 7,1 - 74,7 %
  • Rozsah měření režimu 2: 6,4 - 61,9 %
  • Přesnost měření: ± 1%
  • Typ přesnosti: Přesnost měření – vodivost (typicky)
  • Automatické vypnutí: 5 min
  • Typ akumulátoru: 3x 1,5-V-LR03 (AAA) - součástí dodávky
  • Hmotnost: 0.16 kg
  • Rozměry nářadí Š x D x V:: 56 x 187 x 44mm
  • Rozměry balení Š x D x V: 197 x 130 x 59mm
  • Hmotnost včetně obalu: 0,45 kg

Ok

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Na palivové dřevo myslím zcela postačuje.

• Solidní konstrukce, jednoduché použití

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

• Digitální i optická indikace vlhkosti dostačující k rozhodnutí jestli polínko hodit do krbu nebo ještě počkat.
    • nevím jak hluboko mám zarazit hroty

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám náš vlhkoměr Bosch UniversalHumid líbí a že jste s ním spokojen. Hroty by se měly ideálně zanořit do hloubky jejich skosení.

jednoduchá manipulace velká spokojenost

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám náš vlhkoměr Bosch UniversalHumid líbí a přejeme Vám, abyste s ním byl i nadále spokojen.

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

• Podle mého názoru měří dobře
    • Možně přepínat podle druhu dřeva
    • Ve víčku je možná kalibrace

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch Universal Humid líbí a že jste spokojen.

• , zakoupeno v Profi nářadí

Jsem spokojený

• , zakoupeno v simek.eu

měřič vlhkosti mi pomáhá k výběru správně vysušeného dřeva k dalšímu použití

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

• jednoduchá intuitivní obsluha, rozumná cena
    • zatím nelze nic vytknout

ednoduchá intuitivní obsluha, rozumná cena

• , zakoupeno v naradib.com

• Супер