TFA 20.3006.42 Analogový barometr-teploměr-vlhkoměr

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč95 % • 4 223 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

200 g

• funguje bez problémů

200 g
Typ měřiče
teploty

Analogová meteostanice informuje o aktuální teplotě a vlhkosti vzduchu a atmosférickém tlaku. Stanice se zavěšuje na zeď pomocí kulatého držáčku v horní části. Provedení chrom.

Technické parametry

• Rozsah měření vlhkosti: 0 % až 100 %
  • Rozlišení teploty: 1 °C
  • Rozlišení tlaku vzduchu: 1 hPa
  • Rozlišení vlhkosti vzduchu: 1 %

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaDárekDoplňkové služby69 Kč98 % • 3 876 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč96 % • 1 621 recenzíDalší informace

• pekny analog :)
    • zblizka je videt, ze jde o plast
    • kalibracni sroub je extremne citlivy

• funguje bez problémů
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta80 Kč96 % • 1 621 recenzíDalší informace

• měřidlo je přenosné

asi půl hodiny jsem nastavovala barometr, abych jej "zkalibrovala" dle aktuálního infa z meteostanice v okolí. Ručička lítá jak splašená v rozmezí několika čárek stupnice. Bude se jednat pouze o orientační měření. Chápu, že to není nic profi.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Ukazuje správné hodnoty
    • Zbytečně velký

• Nejlevnější z analogových meteostanic
    • Zavěšení na kroužek - dobře se přenáší
    • Nepotřebuje baterie
    • Vypadá, že vydrží na věky

Já jsem potřeboval hlavně vlhkoměr, ale koupil jsem si meteostanici, kterou jsem stejně chtěl. Normálně to mám v obýváku, ale měřím s tím i vlhkost ve sklepě, případně venku. Na to se hodí dobrá přenosnost a zavěšení na kroužek.

• , zakoupeno v Epřístroje

• Měli zboží, které jsem potřeboval.
    • Zboží bylo zde nejlevnější.

Měli zboží, které jsem potřeboval.
    Zboží funguje bez problémů.
    Vše chodí, jak má.
    Doporučuji ostatním, pokud přístroj potřebují, aby ho zde nakoupili.

• , zakoupeno v Metria.cz

• německá kvalita
    • pěkný vzhled
    • mechanický - nepotřebuje baterie

Chtěl jsem mechanický barometr, abych se nemusel zabývat bateriemi, pro pověšení na stěnu, v přijatelné ceně a "budíkového" tvaru. Dle recenzí jsem se rozhodl pro tento typ. Zatím (zkušenost 14-ti dnů) funguje dobře. Dílenské zpracování je slušné - německá kvalita.

naprostá spokojenost s nákupem

• , zakoupeno v Metria.cz