TFA 30.1034 Laboratorní kontrolní teploměr

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 6 168 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódZdarma97 % • 53 011 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 193 recenzíDalší informace

100 g
Typ měřiče
teploty

• , zakoupeno v METEOshop.cz

Produkt jsem zakoupil na základě dotazu na METEO shop.
    Dostal jsem obratem nabídku tří produktů v různé cenové hladině. Objednal jsem jeden a byl mě do dvou dnů doručen. Kvalitní obchod, který rád každému doporučím.

• , zakoupeno v Metria.cz

• dlouhý kabel
    • možnost měřit teplotu tekutin
    • magnet na uchycení
    • velký displej
    • měří i přes 70°C jak je psáno
    • nemá podsvícení, v noci by se mohlo hodit

Chtěl jsem malý teploměr na měření teploty vody a aby byl přesný. Nic víc. A to jsem taky dostal. A velice mě potěšil magnet na uchycení, hned jsem ho použil.

Digitální
100 g
Typ měřiče
teploty

Profesionální laboratorní kontrolní teploměr TFA 30.1034 je dodáván se stojánkem a s magnetickým držákem, je odolný proti stříkající vodě (krytí IP 65) a z tohoto důvodu jej můžete snadno čistit. Rychlá reakční doba (cca 10 vteřin)  je vhodná k měření teploty potravin jakož i pro měření teplot v laboratořích a ve školách. Čidlo měření teploty je z nerezové oceli s kabelem o délce 3 m. Samotné čidlo je provedeno jako ponorný senzor.

Pomocí tohoto teploměru je možné měřit teplotu v akváriích, v teráriích nebo jím můžete teplotu půdy (zeminy) při pěstování květin a jiných rostlin.

Přístroj je vybaven funkcí podržení zobrazené naměřené hodnoty na displeji, funkcí zobrazení maximální a minimální naměřené teploty a alarmem (akustický i optický), který vás upozorní na příliš vysokou nebo příliš nízkou teplotu.

Výrobek odpovídá standardu HACCP (Hazard-analysis critical control point - kritický kontrolní bod analýzy rizika) a může být z tohoto důvodu používán k měření teploty potravin. K napájení slouží jedna knoflíková baterie CR2032, jenž je u výrobku přiložena.

Vlastnosti:

Přepínání °C/ °F

Magnetické upevnění a stojan

Technické informace:

• Rozsah měření teploty: -50 °C až +70 °C
  • Přesnost měření: +/- 0,5 °C (v rozsahu od -20 °C do 25 °C), jiném rozsahu +/- 1 °C
  • Délka kabelu: 3 m
  • Napájení: 1x CR2032 baterie (součástí příslušenství)
  • Rozměry: 86 x 57 x 16 mm
  • Hmotnost: 100 g

• , zakoupeno v METEOshop.cz

Produkt jsem zakoupil na základě dotazu na METEO shop.

• , zakoupeno v Metria.cz

• dlouhý kabel