VOLTCRAFT MS-10

Voltcraft MS-10 - Digitální ukazatel kvality vzduchu v interiéru Škody způsobené plísněmi kvůli vysoké vlhkosti vzduchu vedou nejen k velkým materiálním škodám, ale jsou také...
Garantovaný nákup z VOLTWORLD.cz

• Naučí větrat
    • Rychle reaguje na změnu vlhkosti
    • Upozorňuje na vysokou vlhkost
    • Návod není v češtině

Nejsem na vlhkost v bytě expert a bohužel jsme bojovali s plísněmi. V kombinaci tohoto přístroje s bezdotykovým teploměrem jsem hned byl schopný pochopit pochopit proč plíseň vzniká a zjistil jsem, že musím po vaření a podobných věcech začít větrat.

Doporučuji každému kdo má problém s plísněmi!

Naprosto spokojeni

• , zakoupeno v Harmony shop

Mám ho zatím krátce, ale funguje jak má.

Digitální
Typ měřiče
teploty

Voltcraft MS-10 - Digitální ukazatel kvality vzduchu v interiéru

Škody způsobené plísněmi kvůli vysoké vlhkosti vzduchu vedou nejen k velkým materiálním škodám, ale jsou také zdraví nebezpečné a vypadají ošklivě. Všeobecně rozšířený názor, že vlhkost přichází z venku, je zpravidla mylný. Ve skutečnosti vzniká vlhkost v domě (kvůli odpařování v kuchyni nebo ze sprchy). Použitím silně tepelně izolačních materiálů je potlačena přirozená výměna vzduchu, v odpovídající míře tak může být zajištěna jen dostatečným větráním. Kontrola klimatu v místnosti je velmi důležitá pro zdravé bydlení. MS-10 zobrazuje příliš suché nebo příliš vlhké prostředí v místnosti. Správného klimatu můžete dosáhnout cíleným větráním a topením.

Šířka 100 mm

Vlhkoměr vzduchu (hygrometr)

Min. měřicí rozsah vlhkosti 1 % r

Délka 110 mm

Vybavení

Zobrazení rosného bodu / výstraha před tvorbou plísně

Vlastnosti

Jednoduché ovládání

Vysoká přesnost

Velmi rychlé zobrazení výsledků měření (důležité při větrání)

Paměť pro uložení min./ max.hodnot

Zobrazení rosného bodu

Výstraha před tvorbou plísně při vlhkosti přesahující hodnotu 65% rF

Rozsah dodávky

Teploměr/ vlhkoměr 2x baterie

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta96 Kč100 % • 229 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta121 Kč100 % • 205 recenzíDalší informace

• Naučí větrat
    • Rychle reaguje na změnu vlhkosti
    • Upozorňuje na vysokou vlhkost
    • Návod není v češtině

Doporučuji každému kdo má problém s plísněmi!

Naprosto spokojeni

• , zakoupeno v Harmony shop

Mám ho zatím krátce, ale funguje jak má.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta96 Kč100 % • 229 recenzíDalší informace
    Do 3 dnů • 1 varianta121 Kč100 % • 205 recenzíDalší informace

• Naučí vás větrat. :)
  • , zakoupeno v Fonetip.cz

mám ho krátce. Při postavení více různých přístrojů vedle sebe ( 4 ks ) neměl ani jeden stejné hodnoty, takže těžko říct, jak je tento přesný. Ale je malý a čísla jsou dobře čitelná.

• sikovny stojanek
    • dobre citelny i na vetsi vzdalenost
    • krytka baterii je takova chatrnejsi

muj kus mel lehce skrably lak, ale nebyl to duvod reklamace.

• , zakoupeno v Conrad

• Výborná věc, doporučuji.
    • U ukazatele vlhkosti je málo volného místa před první číslicí.
    • Z větší vzdálenosti není zřejmé jestli je hodnota 50 nebo 60.
  • , zakoupeno v Conrad

• VOLTCRAFT MS-10 je výjimečný vlhkoměr a to dle mé zkušenosti použitým čidlem vlhkoměru v tomto přístroji: (1) odezva na změnu vlhkosti je okamžitá, (2) ukazuje i desetinné hodnoty a (3) naměřené hodnoty se shodují s hodnotami jiných vlhoměrů stejného výrobce a modelu.
    • Má dvě baterie a vydrží 3,5 roku.
    • Zaznamenává do paměti maximální a minimální naměřené hodnoty.

Jsem vlastníkem 3 kusů VOLTCRAFT MS-10. První kus jsem pořídil před 3,5 roky a nyní jsem přikoupil další dva VOLTCRAFT MS-10. Po týdenním vzájemném porovnávání se naměřené hodnoty vlhkoměrů mezi sebou rozcházeli maximálně o 1,6 procentních bodu v hodnotách vlhkosti. (Přičemž ty největší odchylky byly přibližně jen u dvou z deseti odečtů.)Teplota se rozchází maximálně o 0,2 stupňů.

• , zakoupeno v Conrad

celkem přesný ,dá se pověsit na zeď nebo postavit na skříň

Intuitivní pvládání,spolehlivý,
    Min.odchylka měření